Apmācību semināri angļu valodā

Tuvojoties jaunajam skolas gadam J.S. Hamilton ir sagatavojis jaunu pakalpojumu – Apmācību semināri tiešsaistē angļu valodā.

J.S. Hamilton ir ilga pieredze apmācību un semināru organizēšanā, kas paredzēti kosmētikas un sadzīves ķīmijas, pārtikas, iepakojuma, pašvaldību sektoram un farmācijas nozarēm. Mūsu pakalpojumu kvalitāti apliecina ISO 9001:2015 sertifikāts. Darbības joma: apmācības un attīstības pakalpojumi, konsultāciju pakalpojumi.

Mūsu apmācību, vebināru un darbnīcu dalībnieki pārstāv dažādas sfēras: tehnologi, kvalitātes nodaļu un laboratoriju darbinieki, ražošanas nodaļu darbinieki, darbinieki, kas atbild par drošību, saražotās produkcijas kvalitāti, juridisko vai mārketinga nodaļu vadītāji un darbinieki. Ikviens var uzlabot savas profesionālās kompetences, uzlabot darba efektivitāti un labāk sagatavoties profesionālo uzdevumu izpildei, veicot salīdzinoši nelielus finansiālus izdevumus apmācībām. Pēc apmācību pabeigšanas, dalībnieki saņem sertifikātu.

Apmācības vada gan mūsu pasniedzēji no J.S. Hamilton grupas personāla, gan arī pieaicināti eksperti, auditori un praktiķi, kā arī konsultāciju uzņēmumu darbinieki no Polijas un ārvalstīm, lai mūsu apmācību programmas būtu visaugstākās kvalitātes un atbilstu visām mūsu klientu vēlmēm.

Mūsu piedāvājumā ir iekļautas apmācības tādās jomās kā:

  • Pārtika, tostarp apmācība par pārtikas produktu marķēšanu, vispārējās likumdošanas interpretāciju, kā arī nozarēm specifiskas prasības. Veicam arī apmācības uzturvērtības noteikšanā, pārtikas piesārņojuma noteikšanā, higiēnas un dezinfekcijas prasību ieviešanā, kaitēkļu apkarošanā pārtikas rūpniecībā, kā arī apmācības uztura bagātinātāju, bioloģiskās pārtikas jomā vai jaunu pārtikas produktu izstrādē un ieviešanā tirgū.
  • Kvalitātes sistēmas, tostarp pārtikas drošības pārvaldības sistēmas, iepakojums, vide, kosmētika un sadzīves ķīmija vai farmācijas rūpniecība, piemēram: HACCP, GMP, GMP+, BRCGS Food, BRCGS PM; BRCGS CP, IFS Food, IFS Logistics, FSSC 22000, ISO 22000, ISO 9001; ISO 14001 un daudzi citi.
  • Sensorā testēšana, tostarp apmācības, kurās dalībnieks apgūst sensorās analīzes teoriju, un semināri, lai pārbaudītu sensoro jutību verifikācijas testos garšas, ožas, sajūtas un redzes sajūtās. Semināri var ietvert arī pētījumus, izmantojot standarta sensorās analīzes metodes.
  • Iepakojums, tostarp apmācības par pārtikas iepakojuma drošību, kopējo un specifisko migrāciju, maņu semināri par smaržas un garšas izmaiņām, iepakojumam nonākot saskarē ar pārtiku.
  • Kosmētika un sadzīves ķīmija, ar apmācībām kosmētikas marķēšanas jomā, kosmētikas līdzekļu kvalitātes kontrole, juridiskajām prasībām kosmētikas izejvielām, dabīgajai un organiskajai kosmētikai, kā arī kosmētikas līdzekļu drošuma uzraudzību piegādes ķēdē. Tiek veiktas arī apmācības un semināri par kosmētisko preparātu sensoro analīzi.
  • Vide, tajā skaitā apmācības un semināri par notekūdeņu dūņu apsaimniekošanu, izlietotā iepakojuma apsaimniekošanu, pašvaldību uzdevumiem vides aizsardzības jomā.

Apskatiet mūsu piedāvājumu, kas iekļauts apmācību grafikā.

TIEŠSAISTES APMĀCĪBAS

Kopš 2020. gada esam nodrošinājuši saviem klientiem iespēju piedalīties apmācībās tiešsaistes režīmā.

Lai izmantotu tiešsaistes apmācības, nav nepieciešama īpaša programmatūra. Viss, kas Jums nepieciešams, ir piekļuve internetam un dators, kas aprīkots ar mikrofonu un skaļruņiem. Pateicoties audio funkcijai, tiešsaistes apmācību dalībnieki var uzdot jautājumus, runāt ar treneri un savā starpā, izmantot veidlapas un pat strādāt grupās.

Tiešsaistes apmācība piedāvā daudz brīvības. To galvenā priekšrocība ir elastība – apmācībām darbinieks var pieslēgties no jebkuras vietas. Svarīgi ir arī tas, ka uz apmācībām nav jābrauc – tas ietaupa laiku un samazina izmaksas.

Sazināties ar mums

Kontaktinformācija

J.S. Hamilton Baltic SIA

Adrese:
Mazā Rencēnu iela 12 Rīga, LV-1073, LATVIJA

Tālr.: 
+371 66103389
+371 27087073

E-pasts:
riga@jsh-group.com

Darba laiks: 
P. O. T. C. Pk. 8:30 – 17:00
Sestdienās, svētdienās un svētku dienās – paraugu nodošana pēc iepriekšējas vienošanās

Kādu testu vēlaties veikt?

Uzņēmuma nosaukums

E-pasta adrese

Kontakttālrunis

Jūsu ziņojums