Sīkdatnes

Sīkdatņu politika

Apmeklējot vietni https://hamiltonlab.lv, lietotājs piekrīt sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar sīkdatņu politiku un privātuma politiku. Ja jūs nepiekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai, jums atbilstoši jāmaina interneta pārlūka iestatījumi vai jāatsakās no šīs vietnes izmantošanas.

KAS IR SĪKDATNES JEB “COOKIES”?

Sīkdatnes ir mazi faili, kas tiek saglabāti un uzglabāti jūsu datorā, planšetdatorā vai viedtālrunī, kad apmeklējat dažādas vietnes internetā. Sīkdatnē parasti ir tās vietnes nosaukums, no kuras tā nāk, sīkdatnes darbības laiks un nejauši ģenerēts unikāls numurs, ko izmanto, lai identificētu pārlūku, no kura ir savienota vietne.

KĀDAM NOLŪKAM TIEK LIETOTAS SĪKDATNES?

Vietnē https://hamiltonlab.lv mēs izmantojam sīkdatnes dažādiem mērķiem:

  • lai pakalpojums darbotos ātrāk un būtu vieglāk lietojams,
  • lai labāk saskaņotu vietnē pieejamo saturu un reklāmas ar lietotāju vēlmēm un interesēm,
  • lai apkopot anonīmu, apkopotu statistiku, kas ļauj mums saprast, kā lietotāji izmanto vietni, un palīdz uzlabot tās funkcionalitāti un saturu,
  • mārketinga nolūkiem.

Izmantojot sīkdatnes, kā minēts iepriekš, mēs nekad neidentificējam lietotāju identitāti, pamatojoties uz sīkdatnēs saglabāto informāciju.

Cik ilgi dati sīkdatnēs tiek uzglabāti?

Vietnē https://hamiltonlab.lv var izmantot divu veidu sīkdatnes – sesijas un pastāvīgos. Sesijas sīkdatnes paliek lietotāja ierīcē tikai vietnes lietošanas laikā. Pastāvīgās sīkdatnes tiek saglabātas lietotāja ierīcē tik ilgi, kamēr tiem ir noteikts kalpošanas laiks vai kamēr lietotājs tos nenoņem.

HTTPS://hamiltonlab.lv vietnē izmantoto sīkdatņu veidi

sīkdatnes, kas nepieciešamas vietņu darbībai – tās ir vajadzīgas pareizai vietnes darbībai, tās ļauj lietotājam pārvietoties  vietnē un izmantot tās elementus. Piemēram, sīkdatnes var atcerēties iepriekšējās darbības (piemēram, atvērtos tekstus), atgriežoties uz iepriekšējo lapu tajā pašā sesijā,
sīkdatnes, kas uzlabo efektivitāti – tās izmanto, lai savāktu informāciju par to, kā lietotāji izmanto tīmekļa vietni: kuras vietas viņi apmeklē, cik daudz laika tajās pavada un kādas problēmas viņiem rodas, piemēram, kļūdu ziņojumi. Tas ļauj mums uzlabot vietnes darbību,
sīkdatnes, kas uzlabo funkcionalitāti – tās izmanto, lai atcerētos lietotāja iestatījumus un lietotāja izvēles (piemēram, lietotāja vārdu, reģionu, kurā viņš dzīvo, vai personalizētu satura iestatījumus), lai viņam / viņai nodrošinātu atbilstošāku saturu un pakalpojumus. Tās ļauj lietotājam skatīties filmas un izmantot sociālos rīkus, piemēram, emuārus, tērzēšanas istabas un forumus.

VAI VIETNĒ HTTPS://hamiltonlab.lv TIEK LIETOTAS TREŠO PUŠU SĪKDATNES?

Jā, vienlaikus izmantojot vietni https://hamiltonlab.lv, jūs varat saņemt sīkdatnes no trešajām personām, kas sadarbojas ar vietni, piemēram, Facebook, Google, Twitter utt.

KĀ VARA MAINĪT IESTATĪJUMUS, KAS ATTIECAS UZ SĪKDATNĒM, VAI KĀ VAR NOŅEMT SĪKDATNES?

Lielākā daļa tīmekļa pārlūkprogrammu sākotnēji ir iestatītas automātiski pieņemt sīkdatnes. Tomēr lietotājs var mainīt pārlūka iestatījumus, lai sīkdatnes tiktu bloķētas – pilnīgi vai daļēji, piem. tikai no trešo pušu sīkdatnes. Varat arī saņemt ziņojumu katru reizi, kad sīkdatnes tiek nosūtītas uz lietotāja ierīci. Plašāka informācija par sīkfailu pārvaldību ir pieejama tīmekļa pārlūka izvēlnes sadaļā “Palīdzība” vai vietnē: http://aboutcookies.org.

Tomēr, lūdzu, ņemiet vērā, ka mūsu izmantoto sīkdatņu bloķēšana var negatīvi ietekmēt vietnes lietošanas ērtības – piemēram, pārlūkošanas laikā, iespējams, nebūs iespējams ievadīt noteiktus tīmekļa vietnes apgabalus, lai saņemtu personalizētu informāciju. Tas arī neļaus mums vākt anonīmu informāciju par vietnes izmantošanu, lai pastāvīgi uzlabotu tās saturu.