Dermatoloģiskā testēšana

Dermatoloģiskie pētījumi palīdz novērtēt kosmētikas drošumu, nosakot, vai skaistumkopšanas līdzekļi izraisa alerģijas vai kairinājumu. Dermatoloģiskie testi vienmēr tiek veikti augsti kvalificēta dermatologa uzraudzībā. Testēšanā piedalās brīvprātīgie – pieaugušie, kuriem pirms testēšanas dermatologs novērtē ādas stāvokli un tipu. Testējamais līdzeklis tiek uzklāts uz dalībnieka ādas un atrodas kontaktā ar to zem plākstera no 48 līdz 72 stundām.

Mūsu mērķis ar kosmētikas un personīgās higiēnas līdzekļu klīniskās testēšanas pakalpojumu sniegt jums atbalstu no produkta izstrādes stadijas līdz pārskatu iesniegšanai. Pirms testēšanas tiek veikts rūpīgs līdzekļa sastāvdaļu kvalitātes novērtējums. Konkrētais tests tiek izvēlēts, balstoties uz līdzekļa sastāvdaļām; testa tips ir atkarīgs no patērētāju mērķa grupas, kā arī no kosmētikas tipa.

Mēs piedāvājam testa metodes, kas atbilst tālāk minētajiem normatīviem:

  • Eiropas Parlamenta un Padomes Regula (EK) Nr. 1223/2009 (2009. gada 30. novembris) par kosmētikas līdzekļiem;
  • Cosmetics Europe — Personīgās higiēnas asociācijas (iepriekš COLIPA) vadlīnijas — Līdzekļu testēšanas vadlīnijas saderības novērtēšanai ar cilvēka ādu, 1997. gads;
  • Cosmetics Europe — Personīgās higiēnas asociācijas (iepriekš COLIPA) Kosmētikas līdzekļu efektivitātes novērtēšanas vadlīnijas, 2008. gads;
  • Testēšanas procedūras un tehniskās instrukcijas, kas tiek izmantotas J.S. Hamilton International Sp.z.o.o.

Dermatoloģiskā testa veidi

Dermatoloģiskais tests uz normālas ādas. Dermatoloģisko testu veic uz 25 brīvprātīgajiem ar normālu ādas tipu, bez atopiskā dermatīta vai jebkāda jutīguma pret skaistumkopšanas vai mājas kopšanas līdzekļiem; ieteicams patērētājiem ar normālu ādas tipu un bez tiešas saskares ar acu gļotādu vai intīmām zonām.

Paplašinātais dermatoloģiskais tests. Dermatoloģisko testu veic uz 50 brīvprātīgajiem (puse ar normālu ādas tipu, puse ar jūtīgumu pret kosmētikas vai mājas kopšanas līdzekļiem); ieteicams līdzekļiem, kas ir paredzēti jutīgai ādai, bērniem, saskarei ar acu gļotādu vai intīmām zonām.

Hipoalerģiskais tests. Dermatoloģisko testu veic uz 50 brīvprātīgajiem (puse ar normālu ādu un puse ar atopisko dermatītu vai brīvprātīgo grupa ar ādu, kas ir jutīga pret konservantiem, ko izmanto kosmētikā un mājas uzkopšanas līdzekļos). Ieteicams līdzekļiem, kas paredzēti jutīgai ādai, bērniem, saskarei ar acu gļotādu vai intīmām zonām. Līdzeklim ir jāatbilst konkrētām prasībām attiecībā uz INCI nomenklatūru. Pirms klīniskā pētījuma uz brīvprātīgajiem tiek veikta līdzekļa sastāvdaļu un atbilstības analīze.

T-krekla tests. Dermatoloģisko testu veic uz 25 brīvprātīgajiem ar jutīgumu pret kosmētikas līdzekļiem vai mājas kopšanas līdzekļiem; ieteicams līdzekļiem, kas ir paredzēti audumu mazgāšanai un skalošanai, patērētājiem ar jutīgu ādu un bērniem.

 

Sazināties ar mums

Kontaktinformācija

J.S. Hamilton Baltic SIA

Adrese:
Mazā Rencēnu iela 12 Rīga, LV-1073, LATVIJA

Tālr.: 
+371 66103389
+371 27087073

E-pasts:
riga@jsh-group.com

Darba laiks: 
P. O. T. C. Pk. 8:30 – 17:00
Sestdienās, svētdienās un svētku dienās – paraugu nodošana pēc iepriekšējas vienošanās

Kādu testu vēlaties veikt?

Uzņēmuma nosaukums

E-pasta adrese

Kontakttālrunis

Jūsu ziņojums